Masáže / School Of Massage Art Brno - Naše specializace

Jsme regenerační a školící centrum nabízejíci odborné služby masérství, zdravotního cvičení a konzultace fyzioterapie pro veřejnost. Dále se věnujeme vzdělávání masérů ve špičkové kvalitě - speciální a postgraduální kurzy (nástavbové kurzy). Nabízíme kurzy masáží také pro širokou veřejnost se zájmem naučit se pomoci sobě a lidem ve svém okolí. 

V naší praxi se zaměřujeme na problematiku pohybového aparátu. Každý zákazník má na míru sestavenou masáž nebo cvičení. Využíváme různé techniky jako diagnostiku chůze nebo běhu, kdy právě při pohybu najdeme mnohé příčiny bolesti a špatného držení těla. Podle individuálních potřeb zvolíme vhodné techniky jako Trigger Point Therapy, Deep Tissue Massage, Holistic Massage Therapy, čínské Tui-na technik a různorodé zdravotní cvičení, balanční cvičení, expandery, spirální stabilizaci.
Konzultovat s námi můžete např. bolest hlavy (některé typy migrén od krční páteře), blokace v krční-hrudní-bederní páteři, brnění rukou (SKT), bolesti kloubů a svalů po celém těle. Problematiku bedro-křížo-kýčelní (např. výhřez meziobratlové ploténky aj.)

Každý člověk je jiný a může mít různé potíže, různého původu, proto věnujeme každému individuální péči.
Samozřejmostí je u nás kvalitní péče a pozitivní přístup. Těšíme se na jakýkoliv Váš dotaz či návštěvu.

                Libor Koutný