Individuální lekce funkčního tréningu/zdravotního/kompenzačního cvičení v Brně

cvičení v brněIndividuální lekce cvičení pro každého, kdo se chce naučit a cvičit technicky správně a využívat tak všechny pozitivní účinky cvičení na naše tělo a psychickou pohodu. Naše lekce jsou nastavené individuálním potřebám daného stavu pohybového aparátu. Nejprve společně zjistíme základními testy (kineziologický test svalů) co bude nutné cvičením uvolnit, protáhnou a co posílit. Jedině tak dosáhneme toho, aby nás nebolely záda a klouby. Dále se zaměříme na celkovou kondici a rozvoj síly. Vycházíme z moderních poznatků o cvičení. Používáme různé přístupy ve cvičení jako je zdravotní cvičenípower jóga, bossu, SM systémAť už jste senior, kondiční sportovec, člověk se špatným držení těla, nebo vrcholový sportovec, nastavíme cvičení tak, aby bylo prospěšné a intenzitou adekvátní právě pro Vás. Cvičení nás pak zbavuje bolesti, zlepšuje pohyblivost, svalovou sílu a celkovou kondici.

Cvičení u nás je možné kombinovat s masáží např. 30min. cvičení a 30 min. masáž.

Naše zaměření:

  • Špatné držení těla - kulatá záda, skoliotické držení, apod., prevence bolesti zad ze sedavého zaměstnání. 
  • Funkční tréning - pro lidi s menší pohybovou aktivitou, ale též vhodné pro kondičně sportující - všechny úrovně - kompenzace stereotypní zátěže. Rozvoj síly, kondice, pohyblivosti a koordinace. Vhodné i jako bodyforming (formování a zpevňování postavy). 
  • Vrcholový tréning - vhodné pro velmi aktivní lidi, kteří chtějí být ve velmi dobré kondici, pro své různé aktivity nebo vrcholový sport. Dle sportu a požadovaných cílů - rozvoj síly, kondice, pohyblivosti a koordinace.
    Důraz je na zvýšení výkonu, 
    zabezpečení pohybu, prevence úrazu a bolesti.   
  • Po rehabilitaci - zaměřené na navázaní zdravotního cvičení po rehabilitaci v rámci udržení dobrého stavu pohybového aparátu. A především prevence návratu bolestí, případně dořešení oslabeného pohybového aparátu. Rozvoj všech pohybových charakteristik - kardio-vytrvalost, síla, pohyblivost, rychlost, koordinace ve vyváženém poměru.
  • Lekce kardio běh/chůze + kardio cviky s vlastní váhou - Zaměřené na redukci nadváhy/obezity "pálení" tukové tkáně a rozvoj pevné a zdravé postavy. Pro skvělé výsledky je možné u nás kombinace s nutriční terapii a optimálním jídleníčkem na míru. Lekce je vedena tak, aby byla jak při běhu, tak při cvičení optimální zatížení-tepovka a technika.
  • Senior - cvičení zaměřené na typické oslabení v důchodovém věku. 
Objednání na: 776 687 300.

Cena individuální lekce cvičení: 35 min. - 350 Kč; 55 min. - 600 Kč - je možné přijít ve dvojici cena se rozloží mezi dva cvičící, cena se nenavyšuje

 

 

zdravotní cvičení v brně